Doplnkové služby

Pre zamestnancov a zamestnávateľov ponúkame komplexné služby nielen v oblasti zamestnávania, ale v spolupráci s našimi partnermi aj doplnkové služby na zefektívnenie vašej práce z rôznych uhlov pohľadu.

Pre zamestnancov a zamestnávateľov ponúkame komplexné služby nielen v oblasti zamestnávania, ale v spolupráci s našimi partnermi aj doplnkové služby.

Zvýšte si svoju kvalifikáciu - v spolupráci so spoločnosťou KVT vzdelávanie ponúkame možnosť zvýšiť si svoje zručnosti v oblasti výpočtovej techniky, v oblasti mzdovej, personálnej a účtovnej. Viac informácií a komplexnú ponuku služieb nájdete na www.kvt.sk. Uchádzačom o prácu sa tak automaticky zvyšuje šanca získať vhodné zamestnanie a zamestnávatelia dokážu lepšie a efektívnejšie využívať možnosti výpočtovej techniky, ktoré im ponúka.

Optimalizácia procesov - najmä v oblasti výpočtovej techniky ponúkame možnosť zoptimalizovať každodenné rutinné činnosti, ktoré bežne zaberajú veľa času každému z nás. Pomocou automatizácie práce napr. v prostredí MS Excel Vám zefektívnime prácu a pre Vás zrazu otvorí priestor na nové veci pri práci.

Personálny softwér - Zamestnávatelia - ak Vás nebaví pracovať s množstvom rôznych tabuliek a chcete mať svoju personálnu evidenciu pod kontrolou, ste na správnej adrese. Na základe vlastných skúseností sme vyvinuli komplexný personálny evidenčný systém, pomocou ktorého dokážete manažovať svoje činnosti od úvodného oslovenia uchádzača až po jeho pracovný pomer...a omnoho viac. Ak máte záujem o bližšie informácie, kedykoľvek nás kontaktujte.